O týmu

Již 7 let, od roku 2006  poskytujeme služby vypracování podkladů pro seminární, semestrální a absolventské prace na zakázku.  Do dnešního dne využily naše služby stovky klientů.

Věnujeme mimořádnou pozornost výběru spolupracujících odborníků. Díky nim se nám dlouhodobě daří zajišťovat služby ve vysokém standardu a plnit i velmi náročná zadání.

Poskytujeme ucelený servis včetně formálních, jazykových korektur textů a přípravy modelových textů podle zadání a přání zákazníka.

Historie

Náš tým začal fungovat v roce 2006, kdy jsme si na vysoké škole začali navzájem vypomáhat v situacích, kdy jeden z nás neměl čas. Zpočátku to byla víceméně kamarádská výpomoc, která později přešla k vybudování webu a nabírání dalších autorů do týmu.

 

Ze vzájemné výpomoci za drobnou úplatu se tak stal web a tým autorů poskytující profesionálě odvedenou práci v podobě dodávání podkladů široké veřejnosti. V pozdějších letech vznikl partnerský web zaměřený na zpracování podkladů pro diplomovou práci, obdobně tak pro bakalářské práce.

 

Co o nás říkají zákazníci?

"Já jsem spokojen, jen bych uvítal i možnost platit kartou."

 

"Vše OK. Předám kontakty."

 

"Přidejte možnost platit kreditkou. Platba převodem je ok, ale je to zbytečně zdlouhavé."

 

"Text byl v pořádku. Kvituji možnost se zeptat přímo autora na jednotlivá slova. To se opravdu hodilo."

 

"Úprava textu byla rychlá a s autorkou bylo potěšení chatovat. Honza"

 

"Jsem spokojený. Nic co bych vytkl. Snad jen, možnost chatovat je sice dobrá, osobně by se mi líbila třeba i možnost skypovat s odborníkem."


"Díky hlavně za trpělivost.."


Veškeré hodnocení a přípomínky zasílají zákazníci pomocí klientské sekce, kde je připraven dotazník uživatelské spokojenosti.

Klientská sekce
E-mail:
Heslo:

Zapomenuté heslo
Kontaktujte nás.
Tel +420 774 146 284
E-mail zakaznik@nepisto.cz
ICQ 610 239 119
Skype nepisto.cz
Nejčastěji poptávané obory